Kalenteri

tammikuu 2017
keskiviikko
joulukuu 28
09 - joukkue: Harjoitukset
joulu 28 16:00
to joulu 28 17:30
02/03 - joukkue: Reenit- Lue lisäinffo!
joulu 28 17:00
to joulu 28 18:45
B - tyttöjen joukkue: Fysarenat
joulu 28 19:15
to joulu 28 21:15
Edustusjoukkue: Fysiikka
joulu 28 19:15
to joulu 28 21:15
torstai
joulukuu 29
02/03 - joukkue: Reenit- Lue lisäinffo!
joulu 29 11:00
to joulu 29 13:00
B - tyttöjen joukkue: Reenit- Lue inffo!
joulu 29 13:00
to joulu 29 15:00
Edustusjoukkue: Reenit-Iue inffo!
joulu 29 13:00
to joulu 29 15:00
perjantai
joulukuu 30
02/03 - joukkue: Reenit- Lue lisäinffo!
joulu 30 11:00
to joulu 30 13:00
B - tyttöjen joukkue: Reenit- Lue inffo!
joulu 30 13:00
to joulu 30 15:00
Edustusjoukkue: Reenit-Iue inffo!
joulu 30 13:00
to joulu 30 15:00
04 - joukkue: 04/05 tytöt harkat Areenan parketti
joulu 30 15:30
to joulu 30 16:30
05 - joukkue: Harkat -05
joulu 30 15:30
to joulu 30 16:30
lauantai
joulukuu 31
09 - joukkue: Harjoitukset
joulu 31 10:30
to joulu 31 12:15
05 - joukkue: Harkat -05
joulu 31 11:45
to joulu 31 13:00
maanantai
tammikuu 2
06 - joukkue: Treenit
tammi 2 17:45
to tammi 2 19:00
02/03 - joukkue: Fysiikka
tammi 2 19:00
to tammi 2 20:30
tiistai
tammikuu 3
Akatemia - aamuharjoitus: Akatemia aamuharjoitukset
tammi 3 08:00
to tammi 3 09:15
B - tyttöjen joukkue: Lenkki+palaveri
tammi 3 17:00
to tammi 3 18:30
keskiviikko
tammikuu 4
09 - joukkue: Harjoitukset PERUTTU!!!
tammi 4 16:00
to tammi 4 17:30
07 - joukkue: Treenit
tammi 4 17:00
to tammi 4 18:00
06 - joukkue: Treenit
tammi 4 18:00
to tammi 4 19:00
04 - joukkue: Harjoitukset -05 tyttöjen kanssa Noljakan koulla
tammi 4 19:00
to tammi 4 20:30
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 4 19:00
to tammi 4 20:30
torstai
tammikuu 5
04 - joukkue: Harkkapelejä Areenassa(HUOM! Aika muuttunut)
tammi 5 16:15
to tammi 5 18:45
05 - joukkue: Harkkapeliturnaus. HUOM paikalle 16.15!
tammi 5 16:15
to tammi 5 18:45
lauantai
tammikuu 7
Herttaset: Herttasten harjoitukset Rantakylän koululla
tammi 7 14:00
to tammi 7 15:00
07 - joukkue: Treenit
tammi 7 15:00
to tammi 7 16:15
sunnuntai
tammikuu 8
09 - joukkue: Harjoitukset
tammi 8 10:00
to tammi 8 11:30
maanantai
tammikuu 9
06 - joukkue: Treenit
tammi 9 17:45
to tammi 9 19:00
B - tyttöjen joukkue: Reenit
tammi 9 18:15
to tammi 9 20:15
02/03 - joukkue: Fysarenat
tammi 9 19:00
to tammi 9 20:30
tiistai
tammikuu 10
Akatemia - aamuharjoitus: Akatemia aamuharjoitukset
tammi 10 08:00
to tammi 10 09:15
B - tyttöjen joukkue: Lenkki+nurmi
tammi 10 17:15
to tammi 10 19:15
Edustusjoukkue: Lenkki+nurmi
tammi 10 17:15
to tammi 10 19:15
02/03 - joukkue: Lenkki+nurmi
tammi 10 18:15
to tammi 10 20:15
keskiviikko
tammikuu 11
09 - joukkue: Harjoitukset
tammi 11 16:00
to tammi 11 17:30
02/03 - joukkue: Reenit- Lue lisäinffo!
tammi 11 17:00
to tammi 11 18:45
07 - joukkue: Treenit
tammi 11 17:00
to tammi 11 18:00
Kuntofutis: Harjoitukset
tammi 11 17:00
to tammi 11 18:30
06 - joukkue: Treenit
tammi 11 18:00
to tammi 11 19:00
04 - joukkue: Harjoitukset -05 tyttöjen kanssa Noljakan koulla
tammi 11 19:00
to tammi 11 20:30
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 11 19:00
to tammi 11 20:30
B - tyttöjen joukkue: Lenkki+fysa
tammi 11 19:15
to tammi 11 21:15
Edustusjoukkue: Lenkki+Fysiikka
tammi 11 19:15
to tammi 11 21:15
torstai
tammikuu 12
B - tyttöjen joukkue: Lenkki+nurmi
tammi 12 17:15
to tammi 12 19:15
Edustusjoukkue: Lenkki+nurmi
tammi 12 17:15
to tammi 12 19:15
perjantai
tammikuu 13
04 - joukkue: Harkat 04/05 tytöt Areenan parketti
tammi 13 15:30
to tammi 13 16:30
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 13 15:30
to tammi 13 16:30
Kuntofutis: Harjoitukset
tammi 13 20:00
to tammi 13 21:30
lauantai
tammikuu 14
05 - joukkue: Futsalottelun seuranta SC Riverball vs FS Feeniks
tammi 14 13:50
to tammi 14 15:00
Herttaset: Herttasten harjoitukset Rantakylän koululla
tammi 14 14:00
to tammi 14 15:00
07 - joukkue: Treenit
tammi 14 15:00
to tammi 14 16:15
06 - joukkue: Treenit
tammi 14 16:15
to tammi 14 17:30
sunnuntai
tammikuu 15
09 - joukkue: Harjoitukset
tammi 15 10:00
to tammi 15 11:30
maanantai
tammikuu 16
06 - joukkue: Treenit
tammi 16 17:45
to tammi 16 19:00
B - tyttöjen joukkue: Reenit
tammi 16 18:15
to tammi 16 20:15
02/03 - joukkue: Fysarenat
tammi 16 19:00
to tammi 16 20:30
tiistai
tammikuu 17
Akatemia - aamuharjoitus: Akatemia aamuharjoitukset
tammi 17 08:00
to tammi 17 09:15
B - tyttöjen joukkue: Lenkki+nurmi
tammi 17 17:15
to tammi 17 19:15
Edustusjoukkue: Lenkki+nurmi
tammi 17 17:15
to tammi 17 19:15
02/03 - joukkue: Lenkki+peli vs. Ylyn tytöt
tammi 17 18:15
to tammi 17 20:15
keskiviikko
tammikuu 18
09 - joukkue: Harjoitukset
tammi 18 16:00
to tammi 18 17:30
07 - joukkue: Treenit
tammi 18 17:00
to tammi 18 18:00
Kuntofutis: Harjoitukset
tammi 18 17:00
to tammi 18 18:30
06 - joukkue: Treenit
tammi 18 18:00
to tammi 18 19:00
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 18 19:00
to tammi 18 20:30
B - tyttöjen joukkue: Lenkki+fysa
tammi 18 19:15
to tammi 18 21:15
Edustusjoukkue: Lenkki+Fysiikka
tammi 18 19:15
to tammi 18 21:15
torstai
tammikuu 19
B - tyttöjen joukkue: Lenkki+nurmi
tammi 19 17:15
to tammi 19 19:15
Edustusjoukkue: Lenkki+nurmi
tammi 19 17:15
to tammi 19 19:15
perjantai
tammikuu 20
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 20 15:30
to tammi 20 16:30
B - tyttöjen joukkue: Reenit
tammi 20 17:15
to tammi 20 19:15
Edustusjoukkue: Lenkki+parketti
tammi 20 17:15
to tammi 20 19:15
02/03 - joukkue: Lenkki+parketti
tammi 20 18:15
to tammi 20 20:15
Kuntofutis: Harjoitukset
tammi 20 20:00
to tammi 20 21:30
lauantai
tammikuu 21
05 - joukkue: Futsalturnaus
tammi 21 12:00
to tammi 21 20:00
Herttaset: Herttasten harjoitukset Rantakylän koululla
tammi 21 14:00
to tammi 21 15:00
06 - joukkue: Treenit
tammi 21 15:00
to tammi 21 16:15
07 - joukkue: Treenit
tammi 21 15:00
to tammi 21 16:15
sunnuntai
tammikuu 22
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 22 15:30
to tammi 22 17:00
06 - joukkue: Treenit
tammi 22 15:30
to tammi 22 17:00
07 - joukkue: Treenit
tammi 22 16:30
to tammi 22 18:00
02/03 - joukkue: Yu-alue+nurmi
tammi 22 17:30
to tammi 22 19:15
maanantai
tammikuu 23
06 - joukkue: Treenit
tammi 23 17:45
to tammi 23 19:00
B - tyttöjen joukkue: Reenit
tammi 23 18:15
to tammi 23 20:15
02/03 - joukkue: Fysarenat
tammi 23 19:00
to tammi 23 20:30
tiistai
tammikuu 24
Akatemia - aamuharjoitus: Akatemia aamuharjoitukset
tammi 24 08:00
to tammi 24 09:15
keskiviikko
tammikuu 25
09 - joukkue: Harjoitukset
tammi 25 16:00
to tammi 25 17:30
07 - joukkue: Treenit
tammi 25 17:00
to tammi 25 18:00
Kuntofutis: Harjoitukset
tammi 25 17:00
to tammi 25 18:30
06 - joukkue: Treenit
tammi 25 18:00
to tammi 25 19:00
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 25 19:00
to tammi 25 20:30
B - tyttöjen joukkue: Lenkki+fysa
tammi 25 19:15
to tammi 25 21:15
Edustusjoukkue: Lenkki+Fysiikka
tammi 25 19:15
to tammi 25 21:15
torstai
tammikuu 26
B - tyttöjen joukkue: Lenkki+nurmi
tammi 26 17:15
to tammi 26 19:15
Edustusjoukkue: Lenkki+nurmi
tammi 26 17:15
to tammi 26 19:15
perjantai
tammikuu 27
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 27 15:30
to tammi 27 16:30
B - tyttöjen joukkue: Reenit
tammi 27 17:15
to tammi 27 19:15
Edustusjoukkue: Lenkki+parketti
tammi 27 17:15
to tammi 27 19:15
02/03 - joukkue: Lenkki+parketti
tammi 27 18:15
to tammi 27 20:15
Kuntofutis: Harjoitukset
tammi 27 20:00
to tammi 27 21:30
lauantai
tammikuu 28
09 - joukkue: Harjoitukset
tammi 28 10:30
to tammi 28 12:15
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 28 11:45
to tammi 28 13:00
Herttaset: Herttasten harjoitukset Rantakylän koululla
tammi 28 14:00
to tammi 28 15:00
07 - joukkue: Treenit
tammi 28 15:00
to tammi 28 16:15
06 - joukkue: Treenit
tammi 28 16:15
to tammi 28 17:30
sunnuntai
tammikuu 29
05 - joukkue: Harkat -05
tammi 29 15:30
to tammi 29 17:00
06 - joukkue: Treenit
tammi 29 15:30
to tammi 29 17:00
07 - joukkue: Treenit
tammi 29 16:30
to tammi 29 18:00
02/03 - joukkue: Yu-alue+nurmi
tammi 29 17:30
to tammi 29 19:15
maanantai
tammikuu 30
06 - joukkue: Treenit
tammi 30 17:45
to tammi 30 19:00
tiistai
tammikuu 31
Akatemia - aamuharjoitus: Akatemia aamuharjoitukset
tammi 31 08:00
to tammi 31 09:15
keskiviikko
helmikuu 1
09 - joukkue: Harjoitukset
helmi 1 16:00
to helmi 1 17:30
07 - joukkue: Treenit
helmi 1 17:00
to helmi 1 18:00
Kuntofutis: Harjoitukset
helmi 1 17:00
to helmi 1 18:30
06 - joukkue: Treenit
helmi 1 18:00
to helmi 1 19:00
05 - joukkue: Harkat -05
helmi 1 19:00
to helmi 1 20:30
Akatemia - aamuharjoitus: Akatemia aamuharjoitukset
Joensuu Areena, Mehtimäenaukio 2, 80100 Joensuu, Finland
tammi 24 08:00 to 09:15
https://fchertta.myclub.fi/people/events/440124/register